Betmatik Sitesi QR ile Ödeme

Sitenin ilk olarak girişlerinin gerçekleştirilmesinin ardından bu site içerisinde yer alan hizmetlerin detaylı bilgileri incelemeye alındığında müşterilerin 2016 senesinden bu yana bu hizmetlerini Türkiye’de aldığı görülürken bir de bu hizmetlerde lisansın da ek olarak sunulduğunu görmekteyiz. Lisans detayları incelenmeye alındığında bu lisansın Curacao hükümeti tarafından verildiği görülürken sağlanan lisansın numarası da aynı zamanda 1288/BTM şeklinde yer alıyor diyebiliyoruz. Betmatik sitesinin içerisinde müşterilere aynı zamanda hizmetlerin lisansın yanında bir de kendi şirket bünyesinde sağlandığı görülüyor. Müşterilerine Betmatik sitesi QR ile ödeme fırsatını da sunan bu site sayesinde ödeme işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor, sitenin hizmetlerinden hemen yararlanmaya başlanabiliyor.

Betmatik QR ile Ödemeler Nasıl Yapılıyor

Betmatik QR ile ödemelerin yapımı oldukça basittir. Anlaşmalı bankaların bilinmesi yeterli oluyor. Sadece sitenin canlı destek hattından bazı noktalarda bilgilerin alınması gerekiyor. Ardından bu anlaşalı bankalar aracılığı ile minimum olarak 50 TL yatırımlar gerçekleştirilerek bu işlemler gerçekleştirilebiliyor. Üstelik bazı limitlerin kullanılması durumunda bu QR ile gerçekleştirilecek olan yatırım işlemleri için bu sitenin müşterilerine bonus da verdiği görülmektedir.

Betmatik QR Ödemelerinde Sorunlar

Betmatik ödemelerinde sorunların bulunmamasında iki önemli sebepten bahsedilebilir. İlk olarak sitenin lisansından yine söz edebiliyoruz. Curacao merkezli bir lisansının bulunması hem güçlü alt yapısı hem de hizmet denetimi sağlanması sayesinde bu işlemlerde bir sorun oluşmamasındaki önemli sebepler arasındadır. Bunun yanında bir de müşterilerin kullanacakları bankaların oldukça kaliteli isimler olduğu görülmektedir. Yani banka alt yapıları ile de bağlantılı olan bir durumdur bu sorun oluşmaması. Kişiler hızlı ve kolay bir şekilde bu site içerisinde QR ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar. Betmatik sitesi ödeme sorunları bu sayede yaşanmamaktadır.

Betmatik QR Ödemelerinde Bankalar

Betmatik QR ile ödeme işlemlerinde genel olarak adımlar bunlardır. Bu ödeme işlemlerinde bankaların da önemi oldukça büyük. Betmatik QR ödemelerinde bankalar incelenmeye alındığında Yapı Kredi, İş Bankası, Garanti Bankası ve Ziraat Bankası’nın müşteriler için kapı açtığı görülmektedir. Bu bankalar ile yapılacak olan işlemlerin daha detaylı limit ve kullanım bilgilerine erişimler de yine sitenin 7/24 olarak sağlanan canlı destek hattından erişimlere açık durumdadır.

Yorum yapın