Piabet 5 Tombala Kartı Alana Bir Kart Hediye Bonusu

Piabet sitesinin online oyun anlayışında yer alan seçeneklerden bir tanesi, canlı tombala oyunu olarak belirlenmiştir. Bu oyunun oynanmasındaki temel prensip, başlayacak sıradaki canlı çekilişler için tombala kartı satın alınmasıdır. Kart satın alma işlemlerinde belirli bir sistem dahilinde, aşağıda belirtilen sistemler dahilinde hareket etmeniz durumunda, özel bir promosyon seçeneği ile tanışırsınız. Bu promosyon piabet 5 tombala kartı alana bir kart hediye bonusu olarak tanımlanmıştır.

Piabet 5 Tombala Kartı Alana Bir Kart Hediye Bonusu Nasıl Alınır Ve Kullanılır?

Hediye tombala kartı olarak ifade edilen promosyon seçeneğini alabilmeniz için, başlayacak canlı çekiliş için tombala kartı satın almanız gerekecektir. Ancak tek seferde aynı parasal değerlere sahip tombala kartlarından, en az 5 adet almalısınız. Eğer bu şartlarda tombala kartı satın alır iseniz, satın almış olduğunuz her 5 adet tombala kartı için 1 adet tombala kartı hediye olarak sizlere verilir. Almış olduğunuz hediye tombala kartı ile sadece sıradaki canlı tombala çekilişlerinde yer alma hakkını elde edersiniz. Bu kart ile klasik tombala ikramiyelerinden herhangi bir tanesini, kesintisiz, net bir şekilde elde edebilirsiniz.

Piabet 5 Tombala Kartı Alana Bir Kart Hediye Bonusu Çevrim Şartları Nelerdir?

Hediye kart anlayışı ile verilen bir promosyon seçeneğidir. Aynı değere sahip kartlardan tek seferde en az 5 adet satın alınması durumunda, 1 adet tombala kartının hediye olarak verilmesidir. Belirli bir parasal değer ortada bulunmamaktadır. Belirli bir oran üzerinden hesaplama yapılmamaktadır. Hediye kart anlayışının geçerli olmasının nedeni ile herhangi bir çevrim işlemi şeklinde bir uygulama gündeme gelmeyecektir. Piabet neden güvenilir sorusu ise beraberinde yanıt almaktadır.

Piabet 5 Tombala Kartı Alana Bir Kart Hediye Bonusu Ne Kadar Veriliyor?

Piabet 5 tombala kartı alana 1 kart hediye bonusu  olarak tanımlanmış promosyonun belirli bir parasal değeri yoktur. Sadece 1 adet tombala kartı olarak verilmektedir. 5 adet 100 Türk Lirası değerine sahip tombala kartı satın almış iseniz, sizlere 1 adet 100 Türk Lirası değerinde tombala kartı verilecektir. Bu kartın nakit paraya çevrilmesi, bu kart hakkında nakit para çekme talimatının verilmesi gibi bir uygulama söz konusu değildir. Sadece aldığınız tombala kartı ile sıradaki canlı tombala çekilişlerinde yer alıp, para kazanma şansını elde edebilirsiniz.

Yorum yapın