Venüsbet Para Yatırma

Türkiye’ye de hizmet veren, Malta lisanslı bir platform olarak çok uzun yıllardır işletimini sürdüren Venüsbet, güncel giriş adresinde her ay muhteşem oyunları ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Güvenilir ve olabildiğince hızlı ödeme yapan sistemlerden biri olan Venüsbet güvenilir giriş adresi üzerinde para yatırma seçeneklerini de hayli geniş tutmuş durumda. Venüsbet para yatırma seçeneklerini inceleyeceğimiz bu yazımızda, siz de detaylı bilgi almak adına yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.
Ek olarak, Venüsbet’te para yatırımına özel olarak her yatırım yöntemine has harika yatırım bonuslarının olduğunu da bildirmekte yarar var. Bakalım, Venüsbet’in güvenilir ödeme yöntemleri neler ve ne kadar sürede yatırımlarınızı hesabınıza yansıtabiliyorlar?

Venüsbet Para Yatırma Yöntemleri

Güvenilir ve arkasında Princess International gibi bir devin bulunduğu Venüsbet ödeme yöntemleri için para yatırma yöntemleri olarak aşağıdaki seçenekleri tarafınıza sunmakta.

  • Astropay: Güvenilir sanal kartlardan Astropay ile Venüsbet’e para yatırabilmeniz, minimum 4, maksimum 10.000 EUR’a kadar mümkün.
  • Paykasa: Güvenilir bir diğer sanal kart olan Paykasa ile siteye minimum 10, maksimum 10.000 EUR yatırım gerçekleştirebilirsiniz.
  • TL Nakit: Türkiye’nin en güvenilir sanal cüzdanlarından TL Nakit ile Venüsbet’e minimum 10, maksimum 10.000 TRY yatırım mümkün!
  • Ecopayz: Global sanal cüzdanlardan Ecopayz ile, sadece bir eposta adresi aracılığıyla para yatırabilmek, günlük minimum 10 TRY düzleminde mümkün.
  • Bitcoin: Kripto paralar da Princess’te geçerli! Minimum 10, maksimum 10.000 TRY yatırım fırsatı, anında Venüsbet’te!
  • Jeton Wallet: Alman menşeili cüzdanlardan Jeton Wallet, hem bir sanal kart hem de bir sanal cüzdan ve bu yöntemle minimum 10, maksimum 10.000 TRY yatırım yapabilirsiniz.
  • QR Kod: Venüsbet’te en güvenli yatırım yöntemi QR Kod ile minimum 50, maksimum 2000 TRY günlük yatırım mümkün.
  • Havale: Havale yöntemiyle, tüm bankalardan Venüsbet’e 7/24 minimum 100, maksimum 10.000 TRY yatırım gerçekleştirilebiliyor.
  • Cepbank / ATM: Cepbank yöntemiyle ya da ATM kanalından Venüsbet’e minimum 20, maksimum 10.000 TRY yatırım mümkün kılınmış.
  • Venüsbet skrill ile para yatırma işleminizi de kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Para Yatırma Hızı

Venüsbet ödemelerinize önem veren ve finans ekibini bu düzlemde 7/24 online tutan bir platform. Bakıldığında, bu düzlemde değerlendirildiğinde Venüsbet para yatırma hızı “anında” olarak nitelendirilebilir.
Yatırımınızı yaptığınız ve para yatırma formunu doldurduğunuz an, birkaç dakika içerisinde Venüsbet hesabınıza yatırımınız düşebilmektedir ve bonus talebinizi bu yatırıma göre de gerçekleştirebilirsiniz.

Venüsbet Ödeme Yapıyor mu?

Türkiye’nin en güvenilir sitelerinden Venüsbet elbette tarafınıza geniş ödeme yöntemleri ile anında ödeme de yapabiliyor!
Siz de para yatırma yöntemleri aracılığı ile hem yatırımlarınızı yapabilir hem de yatırım bonusları kazanarak oyunlarınızı doyasıya oynamaya, oyunlardan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ek olarak, yatırım bonuslarının 1000 TRY’ye kadar olduğunu belirtelim!
Görüşmek üzere.

Yorum yapın