Youwin Kredi Kartı İle Ödeme

Youwin transfer işlemleri üzerinde bir inceleme yapar iseniz, kredi kartı ile ödeme şeklinde bir uygulamanın var olduğunu görebilirsiniz. Site hesaplarına para yatırma işlemleri konusunda kullanabileceğiniz bir seçenek olmak ile birlikte, youwin kredi kartı ile ödeme konusunda, hızlı, uygun limitli ve kolay kullanım şekline sahip bir anlayışı benimsemiştir. Kredi kartı ödemelerinde karşınıza çıkarılacak olan bir kural, kendinize ait kartları kullanmanız olmak ile birlikte, bu işlem doğrultusunda hareket ettiğiniz takdirde herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız.

Youwin Kredi Kartı İle Para Yatırma

Youwin para yatırma işlemleri aşamasında kullanabileceğiniz seçeneklerden bir tanesi, kendi isminize ait olan kredi kartı ile para yatırma yöntemidir. Kullanıcı profili içerisinde belirlemiş olduğunuz isim ve soy isim bilgileri kapsamında ve hesap doğrulama işlemlerinde gündeme gelen isim, soy isim bilgileri kapsamında, kendinize ait kartları kullanmak suretiyle hesaplarınıza para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi ve debit kartlar ile yapılacak para yatırma işlemleri için belirlenmiş olan minimum limit, 25 Türk lirasıdır. Sadece 25 Türk lirası değeri de dahil, transfer işlemini gerçekleştirmeniz mümkün hale getirilmiştir.

Youwin Kredi Kartı İle Para Yatırma Güvenli mi?

Youwin sitesinde açmış olduğunuz hesaplarınıza, kredi kartı yöntemini kullanmak suretiyle para transferi işlemini gerçekleştirmenizde herhangi bir sakınca yoktur. Comodo SSL programının kullanıldığı görülmekte olup, kart bilgilerinin kullanılması, kartının numarasının, son kullanım tarihinin ve güvenlik numarasının kullanılması, para yatırma formuna yazılması aşamasında da endişe duymanızı gerektirecek bir durum bulunmamaktadır. Gereken tedbirler site yönetimi tarafından alınmıştır.

Youwin Kredi Kartı İle Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Hesaplarınıza kredi kartı yöntemini kullanmak suretiyle para transfer işlemi gerçekleştirmek istiyor iseniz, öncelikli olarak sitenin ana penceresine ve hesabım menüsüne kullanıcı bilgileriniz ile ulaşmanız gerekecektir. Bu işlemi yaptıktan sonra, youwin kredi kartı ile ödeme işlemi için para yatırma formunu açmalı ve seçeneklerin arasından kredi kartı seçeneğini tercih etmelisiniz. Açılan form üzerinde bulunan boş alanlara kart numaranızı, kartın son kullanım tarihini ve güvenlik numarasını girmelisiniz. Göndereceğiniz para miktarı konusunda en az 25 Türk lirası yazmalısınız. Bilgileri kontrol ettikten, kartın size ait olduğundan emin olduktan ve içerisinde bakiye bulunduğunu gördükten sonra, onay vermeniz halinde transfer işlemi tamamlanacaktır.

Yorum yapın